wikipower-aanbod-groepsaankoop

Groepsaankoop Wikipower: en het winnende aanbod is…

Groepsaankoop Wikipower: en het winnende aanbod is…

We zijn zover, je groepsaanbod voor gas en elektriciteit van het najaar 2022 is bekend! Ontdek de vele voordelen die het jou kan opleveren.
Dagen
Uur
Minuten
Seconden

Het aanbod van de groepsaankoop voor energie van Wikipower

Met z’n 45.000 ingeschrevenen waren jullie het aanbod van de groepsaankoop van Wikipower aan het afwachten. Jullie geduld wordt nu eindelijk beloond! Na een week mededinging kunnen we jullie nu eindelijk ons concurrerende aanbod onthullen waarmee we samen de strijd aanbinden tegen de impact van de stijgende energieprijzen.

Daarbovenop bieden deze contracten je tal van voordelen, zoals 100% groene en lokale elektriciteit. Lees dus zeker verder en ontdek alle details over het winnende aanbod.

Welk contract hebben we onderhandeld?

Voor je van contract verandert, is het altijd goed om te weten met welk type contract je straks te maken krijgt. Anders wordt het wel erg moeilijk om te beslissen of je de voorgestelde tarieven wil aannemen of niet.

icon-groen-groepsaankoop-wikipower

100 % groene en Belgische elektriciteit en/of aardgas

Variabel tarief tijdens de volledige duur van het contract

icon-kalender-groepsaankoop-wikipower

Contract van onbepaalde duur met voor 1 jaar gegarandeerde voorwaarden

icon-geld-groepsaankoop-wikipower

Factureer- en betaalopties naar keuze

icon-support-aanbod-Wikipower-groepsaankoop-begeleiding

Klantendienst per telefoon, post en e-mail

Voor de groepsaankoop van dit jaar hebben de elektriciteits- en gasleveranciers contracten met een variabel tarief van onbepaalde duur aangeboden, waarvan de voorwaarden voor 1 jaar zijn gegarandeerd.

Het voordeel van een variabel tarief is dat het mee evolueert met de markt en dat je kunt profiteren van de dalende trend op de energiemarkten. Aan zo’n contract zit dus een minimaal risico verbonden. Bovendien is dit type contract bijzonder geschikt in de huidige situatie, omdat de gas- en elektriciteitsprijzen blijven hoog, nadat ze historisch hoge bedragen bereikten.

Een contract met variabele prijzen bij OCTA + om de prijsstijging te stoppen

Uiteraard zit je nu vol ongeduld te wachten op het winnende aanbod.

Voor Vlaanderen en Wallonië maakte Octa + het verschil. Deze energieleverancier biedt variabele tarieven waarbij de prijs per kWh dezelfde is voor het noorden en het zuiden van het land (zie bijlagen).

Dit contract is een van de meest concurrerende op de markt voor een standaardverbruik van 3.500 kWh voor elektriciteit en 23.260 kWh voor gas. Vergeet bovendien niet dat deze tarieven uitsluitend worden aangeboden aan de deelnemers van de groepsaankoop van Wikipower. Waar wacht je dus nog op? Grijp snel je kans! 

Waarom een aanbod via Wikipower?

Kiest u voor het aanbod van Wikipower, dan profiteert u van volgende voordelen

Besparen

Bescherm je tegen de stijging van de energieprijzen.

Veiligheid

Onze energie-experts onderhandelen over het beste aanbod voor elektriciteit en gas voor u.

Eenvoud

U hoeft zich om administratie geen zorgen te maken! Wij regelen alles voor u.

icon-hulp-groepsaankoop-wikipower

Professionele begeleiding

Onze adviseurs beantwoorden al uw vragen – voor, tijdens en na de groepsaankoop.

 

U wilt graag meer weten over onze groepsaankoop? Kijk op deze pagina om meer te weten te komen!

De groepsaankoop van Wikipower: een kwaliteitslabel

Op onze energie-experts kunt u rekenen om u het beste aanbod voor de groepsaankoop te bieden. Een voordelige prijs heeft natuurlijk prioriteit, maar we leggen de leveranciers ook andere kwaliteitscriteria op.

Het is voor ons een erezaak om uitsluitend 100% groene en Belgische energie aan te bieden. In tijden waar iedereen zich zorgen maakt over de klimaatverandering, wil Wikipower de overgang naar duurzame energie ondersteunen. Een contract van 100% groene oorsprong is bijna evidentie.

Wie bovendien met de inschrijvingen aan de haal wil gaan, moet voldoen aan volgende kwaliteitscriteria:

 • Een pro rata vergoeding;
 • Promoties en kortingen direct in de eenheidsprijzen en vergoedingen berekenen;
 • Haar klanten de facturatie- en betalingsmethode laten kiezen;
 • Een goed bereikbare klantendienst bieden via de standaard kanalen (telefoon, post, e-mail).

>> Wie meer wil weten: Hoe wordt de leverancier van de groepsaankoop gekozen?

kwaliteitslabel-creg-groepsaankoop

In oktober 2021 kreeg Wikipower tot slot het kwaliteitslabel van de CREG, de federale regulator. Die certificering bevestigt dat:

 • Wij duidelijke en nauwkeurige informatie geven over onze dienstverlening;
 • Onze diensten gebruiksvriendelijk en eenvoudig zijn;
 • De informatie die wij geven niet-misleidend, volledig, correct, relevant en up-to-date is;
 • Wij verantwoord omgaan met de informatie van onze gebruikers.

Prijzen die stabiliseren na een trage daling

Sommigen vragen zich misschien af of vandaag van energiecontract veranderen nog wel een verstandige keuze is. In deze onzekere tijden is het cruciaal dat je je lopende contract vergelijkt met het aanbod op de markt, zoals dat van de groepsaankoop van Wikipower.

Sinds de zomer van 2021 hebben we immers een algemene stijging van de gas- en elektriciteitsprijzen gezien. Door ongunstige economische en politieke omstandigheden duurde de situatie maanden. Om te vermijden dat energiefacturen een nationale ramp werden, heeft de overheid maatregelen genomen met als doel de bevolking te helpen én de gasbevoorrading te verzekeren. Sindsdien lijken de gasprijzen geleidelijk aan te dalen, ook al zijn ze sinds november 2022 aan het stabiliseren. Om volledig te profiteren van deze dalende trend kun je dus maar beter kiezen voor een maandelijks variabel tarief. En als dat tarief voordelig is, ben je ook beter beschermd tegen een eventuele nieuwe prijsstijging.

Wat onthoudt u?

We sluiten af met een overzicht van het voor u onderhandelde aanbod:

 • Een concurrerend aanbod dat de impact van de hoge prijzen beperkt;
 • Een contract met een variabel tarief dat de marktcurve volgt bij prijsdalingen;
 • Een contract van onbepaalde duur met voor een jaar gegarandeerde voorwaarden;
 • 100% groene en Belgische elektriciteit, voor onze planeet en de toekomstige generaties;
 • Aardgas.

Bijlagen

Het aanbod aardgas via de groepsaankoop van Wikipower meer in detail:

Wij zijn benieuwd naar uw mening!

Jaarlijks geven tientallen Belgen ons hun mening op Facebook. Doe mee en laat ons weten wat u van ons denkt! Wij hebben altijd een luisterend oor voor onze klanten en zoeken steeds naar manieren om onze service nog beter te maken.

Ontvang als eerste

de beste tips en weetjes om je energiebudget te optimaliseren!

Meer artikels over hetzelfde thema

kaart-locatie-groepsaankoop-in-je-buurt-wikipower

Vind een groepsaankoop in je buurt!

Wil je besparen dankzij een groepsaankoop? Wikipower helpt je graag! Onze groepsaankopen zijn beschikbaar in heel België, of je nu in
de verste hoeken van West-Vlaanderen of in de heuvels van Luxemburg woont. Er is altijd wel een groepsaankoop in je buurt. Ontdek onze acties in jouw gemeente!

familie - groepsaankoop energie - header

De vier redenen om mee te doen aan een groepsaankoop energie

Hoe kun je je energiefactuur makkelijk verlagen? Het antwoord ligt waarschijnlijk in de groepsaankopen energie. Deze solidaire initiatieven maken het leven van duizenden Belgische huishoudens eenvoudiger en staan hen in staat hun elektriciteis- en gasfacturen fors te verlagen. Ontdek in dit artikel de vier belangrijkste voordelen van groepsaankopen en waarom je eraan zou moeten deelnemen.

consommation-electricite-belgique

Analyse van het elektriciteitsverbruik in België

Tussen 2020 en 2021 is de elektriciteitsfactuur van de Belgische gezinnen met meer dan € 700 gestegen. De oorzaak? De sterke stijging van de energieprijzen op de groothandelsmarkten, als gevolg van het economische herstel na de lockdowns en de oorlog in Oekraïne. Hoe zit dat in 2022? Is België steeds het land waar de elektriciteitsfactuur het duurst is t.o.v. de buurlanden? Kun je iets doen om je facturen te verlagen? Wikipower onderzoekt het voor je!

LOGO WIKIPOWER-01

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis geen enkele slimme ideetjes meer: groepsaankopen, voorkeurstarieven, tips & tricks voor een lager energieverbruik, bijstand op maat.

LOGO WIKIPOWER-01

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis geen enkele slimme ideetjes meer: groepsaankopen, voorkeurstarieven, tips & tricks voor een lager energieverbruik, bijstand op maat.

Rappel gratuit et immédiat par nos conseillers !

Rappel gratuit et immédiat par nos conseillers !