Groepsaankoop Wikipower: en de winnaar is…

Groepsaankoop Wikipower: en de winnaar is…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

resultaat van de groepsaankoop voor energie van Wikipower. Jullie geduld wordt nu eindelijk beloond! Na een week mededinging kunnen we jullie nu eindelijk ons concurrerende aanbod onthullen waarmee we samen de strijd aanbinden tegen de impact van de stijgende energieprijzen.

Daarbovenop bieden deze contracten je tal van voordelen, zoals 100% groene en lokale elektriciteit. Lees dus zeker verder en ontdek alle details over het winnende aanbod.

Nog niet ingeschreven? Het is nog niet te laat! U heeft nog tot 28 november 2021 om ons aanbod te bekijken en het te aanvaarden

Welk contract hebben we onderhandeld?

Voor je van contract verandert, is het altijd goed om te weten met welk type contract je straks te maken krijgt. Anders wordt het wel erg moeilijk om te beslissen of je de voorgestelde tarieven wil aannemen of niet.

achat groupé d'électricité verte

100 % groene en Belgische elektriciteit en/of aardgas

contrat à prix fixe

Variabel tarief tijdens de volledige duur van het contract

icon-calendar

         Contract van een jaar

mode de paiement flexible avec l'achat groupé

Factureer- en betaalopties naar keuze

service clientèle

Klantendienst per telefoon, post en e-mail

Voor de groepsaankoop van het einde van dit jaar hebben de elektriciteits- en gasleveranciers contracten met een variabel tarief voor één jaar aangeboden.

Het voordeel van een variabel tarief is dat het mee evolueert met de markt en je dus de komende maanden profiteert van een eventuele prijsdaling. Aan zo’n contract zit dus een minimaal risico verbonden. Bovendien is dit type contract bijzonder geschikt in de huidige situatie, omdat de gas- en elektriciteitsprijzen een nooit geziene stijging kenden.

Een contract met variabele prijzen bij Mega om de prijsstijging te stoppen

Uiteraard zit je nu vol ongeduld te wachten op het winnende aanbod.

Voor heel België maakte Mega het verschil. Deze energieleverancier uit Luik biedt variabele tarieven waarbij de prijs per kWh dezelfde is voor de drie gewesten (zie bijlagen).

Dit contract is een van de meest concurrerende op de markt voor een standaardverbruik van 3.500 kWh voor elektriciteit en 23.260 kWh voor gas. Vergeet bovendien niet dat deze tarieven uitsluitend worden aangeboden aan de deelnemers van de groepsaankoop van Wikipower. Waar wacht je dus nog op? Grijp snel je kans! 

Waarom een groepsaankoop via Wikipower?

Kiest u voor de groepsaankoop van Wikipower, dan profiteert u van volgende voordelen

faire des économies avec un achat groupé Wikipower

Besparen

Bescherm je tegen de stijging van de energieprijzen.

sécurité

Veiligheid

Onze energie-experts behandelen uw gegevens met zorg

Simplicité de changer de contrat avec un achat groupé de Wikipower

Eenvoud

U hoeft zich om administratie geen zorgen te maken! Wij regelen alles voor u.

Accompagnement de Wikipower

Professionele begeleiding

Onze adviseurs beantwoorden al uw vragen – voor, tijdens en na de groepsaankoop.

 

U wilt graag meer weten over onze groepsaankoop? Kijk op deze pagina om meer te weten te komen!

De groepsaankoop van Wikipower: een kwaliteitslabel

Op onze energie-experts kan u rekenen om u het beste aanbod voor de groepsaankoop te bieden. Een voordelige prijs heeft natuurlijk prioriteit, maar we leggen de leveranciers ook andere kwaliteitscriteria op.

Het is voor ons een erezaak om uitsluitend 100% groene en Belgische energie aan te bieden. In tijden waar iedereen zich zorgen maakt over de klimaatverandering, wil Wikipower de overgang naar duurzame energie ondersteunen. Een contract van 100% groene oorsprong is bijna evidentie. 

Wie bovendien met de inschrijvingen aan de haal wil gaan, moet voldoen aan volgende kwaliteitscriteria:

 • Een pro rata vergoeding;
 • Promoties en kortingen direct in de eenheidsprijzen en vergoedingen berekenen;
 • Haar klanten de facturatie- en betalingsmethode laten kiezen;
 • Een goed bereikbare klantendienst bieden via de standaard kanalen (telefoon, post, e-mail) 

>> Wie meer wil weten: Hoe wordt de leverancier van de groepsaankoop gekozen?

Sinds oktober kreeg Wikipower tot slot het kwaliteitslabel van de CREG, de federale regulator. Die certificering bevestigt dat:

 • Wij duidelijke en nauwkeurige informatie geven over onze dienstverlening;
 • Onze diensten gebruiksvriendelijk en eenvoudig zijn;
 • De informatie die wij geven niet-misleidend, volledig, correct, relevant en up-to-date is;
 • Wij verantwoord omgaan met de informatie van onze gebruikers.
groepsaankoop

Prijzen die blijven stijgen

Sommigen vragen zich misschien af of vandaag van energiecontract veranderen nog wel een verstandige keuze is. In deze onzekere tijden is het cruciaal dat je je lopende contract vergelijkt met het aanbod op de markt, zoals dat van onze groepsaankoop.

Sinds de zomer van 2021 zien we immers een algemene stijging van de gas- en elektriciteitsprijzen en niemand weet wanneer deze stijgende curve zal worden afgeremd. Als de economische omstandigheden ongunstig zijn, zou dat zelfs nog enkele maanden kunnen blijven duren. Om te vermijden dat je energiefactuur helemaal een ramp wordt, kun je dus maar beter vergelijken en kiezen voor een variabel tarief. Zo ben je gerust wanneer de energieprijzen plots zouden dalen.

Wat onthoudt u?

We sluiten af met een overzicht van het voor u onderhandelde aanbod:

 • Een concurrerend aanbod dat de impact van de prijsstijging beperkt;
 • Een contract met een variabel tarief dat de marktcurve volgt bij een prijsdaling;
 • Een contract van een jaar;
 • 100% groene en Belgische elektriciteit, voor onze planeet en de toekomstige generaties;

Je hebt nog tot 28 november 2021 de tijd om op dit aanbod in te gaan. Wacht dus niet langer! Doe mee met de 56.000 Belgische gezinnen en schrijf je vandaag nog in voor de groepsaankoop!

Bijlagen

Het elekriciteit aanbod via de groepsaankoop van Wikipower meer in detail:

Wij zijn benieuwd naar uw mening!

Jaarlijks geven tientallen Belgen ons hun mening op Facebook. Doe mee en laat ons weten wat u van ons denkt! Wij hebben altijd een luisterend oor voor onze klanten en zoeken steeds naar manieren om onze service nog beter te maken.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Ontvang als eerste

de beste tips en weetjes om je energiebudget te optimaliseren!

Meer artikels over hetzelfde thema

concept d'achat groupé

Zo bespaar je met een groepsaankoop

Eendracht maakt macht … en verlaagt ook je facturen! Op dat samenwerkingsprincipe zijn de groepsaankopen gestoeld. Of het nu gaat om elektriciteit, gas, isolatie, zonnepanelen of telefoon- en internetabonnementen … Je kan veel interessantere prijzen verkrijgen als je deelneemt aan een groepsaankoop! Maar hoe gaat dit in zijn werk? Dat leggen wij je uit.

Inscription à la newsletter !

Inscrivez-vous à notre newsletter et vous ne manquerez plus aucun bon plan : offres d'achats groupés en avant-première ; tarifs préférentiels ; trucs & astuces pour réduire la consommation d'énergie ; accompagnement personnalisé.

Rappel gratuit et immédiat par nos conseillers !

Rappel gratuit et immédiat par nos conseillers !