Wedstrijd: Wikipower schenkt je één jaar elektriciteit

Wedstrijd: Wikipower schenkt je één jaar elektriciteit

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Wikipower wordt 10 jaar. Om dat te vieren, schenken we je één jaar elektriciteit als compensatie voor de prijsstijging!

In oktober 2021 viert Wikipower zijn 10e verjaardag. Het bedrijf werd in 2011 opgericht door twee pas afgestudeerden en kende sindsdien een sterke groei. Vandaag is Wikipower een echte referentie in de energiesector. Onze missie is door de jaren heen steeds dezelfde gebleven: gezinnen helpen om hun energie-uitgaven te beperken.

Zo konden we al meer dan 300.000 Belgische gezinnen helpen om hun energiefactuur te verlagen tijdens dit eerste decennium. Maar dat is voor ons nog lang niet genoeg!

Om jullie te bedanken voor jullie trouw en jullie steeds grotere belangstelling voor onze groepsaankopen hebben we besloten om een van de deelnemers van onze eindejaarsgroepsaankoop van 2021 een jaar lang gratis elektriciteit te schenken. Voor de gelukkige winnaar zullen de huidige prijsstijgingen dus alleen maar een vage herinnering zijn! 

Nog niet ingeschreven voor onze groepsaankoop? Vraag dan gratis en vrijblijvend je offerte aan om te kunnen meegenieten van onze exclusieve promoties!

Hoe kun je deelnemen aan de wedstrijd?

Heel eenvoudig! Ga naar onze Facebookpagina en volg de instructies in deze post:

Praktische informatie over de loting

  • De wedstrijd loopt tot 24 oktober om middernacht.
  • De loting vindt plaats op 25 oktober en de resultaten worden gepost op onze Facebookpagina.
Succes! 

Meer weten over Wikipower?

"Toen we in 2011 startten met ons project van de groepsaankopen had ik nooit gedacht dat we in tien jaar tijd zouden uitgroeien tot een bedrijf met 40 medewerkers dat zowel in België als in Frankrijk actief is. Ambitie is een begrip dat mee evolueert met de tijd, wordt gekenmerkt door moeilijkheden maar wordt gesterkt door successen."

Maxime Beguin - CEO van Wikipower Tweet
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
  1. Vanneste MARC

    22/10/2021

    Zeer goede service.
    En ook opvolging kontrakt.Leverancier melden dat verhoging niet OK is.

Ontvang als eerste

de beste tips en weetjes om je energiebudget te optimaliseren!

Meer artikels over hetzelfde thema

comment wikipower sélectionne un fournisseur pour un achat groupé

Groepsaankoop energie: hoe kiezen we een leverancier?

Welke criteria moeten de energieleveranciers naleven die een offerte voor een groepsaankoop indienen bij Wikipower? Hoe bepalen we de winnaar? We vertellen je alles over hoe we bepalen wie de waardige winnaar van de veiling wordt!

de beste energiebron voor je verwarming

Centrale verwarming: welke energiebron is in België het voordeligst?

Je wilt je graag voordelig verwarmen, maar je weet niet goed welke verwarmingsbron kiezen? Wij namen de verwarmingsfacturen in België voor verschillende energiebronnen onder de loep en kijken wie het voordeligst uit de bus komt (geüpdatet voor juli 2022).

energie-besparen-lente-voorjaar

Lenteschoonmaak: hoe kan je energie besparen?

Met de komst van de lente worden de dagen langer en zonniger. Het einde van de winter is het
ideale moment om de balans op te maken van je energieverbruik. Wikipower geeft je alle tips
die je nodig hebt om energie te besparen met de komst van het goede weer.

Inscription à la newsletter !

Inscrivez-vous à notre newsletter et vous ne manquerez plus aucun bon plan : offres d'achats groupés en avant-première ; tarifs préférentiels ; trucs & astuces pour réduire la consommation d'énergie ; accompagnement personnalisé.

Rappel gratuit et immédiat par nos conseillers !

Rappel gratuit et immédiat par nos conseillers !